Wickey
Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč


Wickey Cashback Aktion
Wickey VanillaFlyer
Wickey Smart Camp
Wickey Smart Flight
Wickey Smart Resort

Dětské hřiště

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Dětské hrací věže na zahradě

Vlastní hrací věž na zahradě je zaručeně tím nejlepším dárkem, jaký kdy Vaše dítě může dostat. Ať už útulný domeček na sloupech, sportovní prolézačka nebo klasická hrací věž se skluzavkou a houpačkou – výběr individuálních hracích věží u Wickey je stejně rozmanitý, jako vkus a představy dětí.

Jakmile lezecký herní prvek jednou postavíte, budou si na něm děti užívat po mnoho let pořádnou zábavu. Hrací věže vyrobené z masivního dřeva jsou obzvláště robustní a odolávají jakékoli nepřízni počasí. Pevné trámky jsou ideální pro hraní i více dětí najednou, třeba při oslavě dětských narozenin. Indiáni, princezny nebo divoká zvířata – hrací věž s pískovištěm značky Wickey se skvěle hodí do každé hry. Fantazii Vašich dětí se meze nekladou. Díky širokému sortimentu příslušenství k hracím věžím můžete být opravdu kreativní: rozšiřte a doplňte svou hrací věž od Wickey dle libosti houpačkami pro děti všech věkových kategorií, tělocvičným náčiním a pestrým herním příslušenstvím.

Vysoce kvalitní a cenově výhodné hrací věže

Dětské hrací věže od Wickey jsou synonymem neomezené zábavy a maximální bezpečnosti. Dřevěné trámky se vyrábějí z kvalitního dřeva. Dodatečnou stabilitu jim dodávají přiložené šrouby do dřeva. Na šrouby padnou jako ulité bezpečnostní krytky. Toto zakrytí šroubů zvyšuje bezpečnost Vašeho dítěte. Wickey zaručuje tu nejvyšší kvalitu: celá výroba hracích věží je odborně sledována, a ještě před odesláním je provedena poslední důkladná kontrola kvality.

Při výrobě pochopitelně myslíme i na životní prostředí. Pro své hrací věže používáme smrkové a borové dřevo z východní a střední Evropy, které pochází z udržitelného lesního hospodářství. Dlouhou životnost a odolnost zaručuje tlaková impregnace Wolmanit® CX, jež je do dřeva zatlačována s vodou. Natírání a lakování hrací věže nebo domečku na sloupech již proto není nutné.

Naše lezecké věže jsou k dispozici v různých velikostech a cenových kategoriích. Kdo hledá hrací věž s příjemnou cenou, toho obzvlášť potěší naše četné speciální nabídky. Po celý rok najdete na e-shopu Wickey zajímavé slevy. Skvělé akce a další informace jsou k dispozici také na našich stránkách na sociálních sítích.

Velký výběr hracích věží Wickey

V e-shopu Wickey najdete obrovský výběr báječných hracích věží. Pro každou venkovní plochu, ať už pořádně velkou, nebo spíše kompaktní: Wickey dětem nabízí úžasné herní možnosti na zahradě. Vaše ratolesti se rychle zabydlí v domečku na sloupech či ve stromovém domku. Všechny hrací věže podporují koordinaci a mobilitu dítěte. Hrací věže se skluzavkou nebo houpačkou značky Wickey jsou vhodné pro děti od 3 let. Z našich multifunkčních hracích věží s výškou podesty od 90cm do 120cm budou děti radostně svištět dolů a využívat zavěšenou houpačku, jak nejčastěji to půjde. Starší děti se zase nadšeně vydovádějí na hracích věžích s výškou podesty od 150cm do 210cm. Do prostorných zahrad můžete zvolit typ Smart King a vybudovat pro své ratolesti celé dětské herní království. Pro rozšíření a nové dobrodružství nabízí Wickey široký výběr skvělého příslušenství. Vybrat si můžete: od houpaček pro miminka přes hnízdové houpačky, až po sportovní rozšíření, jako je basketbalový koš nebo visutá hrazda. Wickey nabízí nekonečné možnosti pro vytvoření dobrodružného hřiště s bohatým příslušenstvím!

Vlastnoruční sestavení hrací věže

Předtím, než si vyberete domeček na sloupech nebo lezeckou věž a online objednáte hrací věž, doporučujeme, abyste si otestovali půdu na své zahradě. Na té totiž závisí, jakou půdní kotvu budete potřebovat k jejímu upevnění. Stabilita herního prvku se vylepší odstraněním nerovností země. Aby byla zaručena maximální stabilita a bezpečnost, doporučuje Wickey ukotvit hrací věž nebo prolézačku v zemi a zároveň do ní použité kotvy zabetonovat. Další ochrany docílíte tím, že zem vyložíte měkkými bezpečnostními rohožemi. Poté co obdržíte svou objednávku, zkontrolujte, prosím, ještě než začnete stavět, zda je kompletní. Nejlepší je učinit tak ihned po dodání. Máte-li jakékoli dotazy, najdete všechny odpovědi týkající se našeho dřeva na stránkách FAQ. Postavit si samostatně hrací věž bude představovat velký zážitek i úspěch pro celou rodinu!

Náš tip: Ačkoli montáž hrací věže nevyžaduje žádnou profesionální řemeslnou zručnost, doporučujeme provádět ji ve dvou.