Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Dnes si objednejte a o Vánocích už si můžete hrát!


Dětské postele

Vyvýšená postel Wickey CrAzY Smoky se skluzavkou

Dětské postele

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Rozmanité dětské postýlky

V e-shopu Wickey najdete herní prvky pro venek a cenově příznivé postýlky pro děti, které splní každé přání. Děti rychle rostou, takže je třeba za chvilku kolébku nahradit postýlkou pro miminka. Dětská postýlka je a zůstává středobodem dětského pokoje. Díky nápadité nabídce od Wickey nebudou děti postel považovat za pouhé místo ke spaní, ale za úžasnou věc, díky níž mohou zažít spoustu fantastických dobrodružství přímo v dětském pokoji.

Pomocí podrobných pokynů a vysoce kvalitního dřeva můžete snadno smontovat hrací postel sami. Samostatné postele, patrové postele nebo palandy – Wickey nabízí opravdu bohatý výběr všech možných typů. Vyberte si z různých modelů a témat, jako třeba postele pro automobilové závodníky, hasiče nebo princezny. S hracími postelemi od Wickey můžete zařídit dětský pokoj tak, jak se to Vám a Vašim dětem líbí!

Patrové postele a palandy

Patrové postele jsou mimořádně praktické speciálně pro menší pokoje, protože šetří místo a dětem zbude větší prostor ke hraní. Patrové postele od Wickey v sobě spojují místo ke spaní i hraní: zatímco dole se dá vytvořit báječná tajuplná jeskyně, nahoře mohou děti odpočívat. A když se ráno sviští z patrové postele dolů po skluzavce, je náhle vstávání opravdu švanda!

Pro rodiny s více dětmi jsou ideální palandy. Na palandách od Wickey se sourozenci vyspí v dětském pokoji opravdu skvěle. Ve dvou se lépe sní a díky neotřelým detailům a rafinovanému designu se palanda rychle stane pro oba sourozence oblíbeným koutkem. Vytvořte spolu se svými dětmi nezapomenutelnou dobrodružnou postel pro hraní, spaní a snění.

Postele v té nejlepší kvalitě

Pro Wickey je zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte tou nejvyšší prioritou. Pro naši výrobu postelí v Německu proto používáme výhradně přírodní borové a smrkové dřevo bez škodlivin, a nikoli lisované dřevo nebo překližku. Zaručujeme tak dlouhou životnost a vysokou kvalitu našich dětských postýlek. Objednejte si naše palandy s matrací pohodlně v e-shopu Wickey a využijte nízkých cen. Najdete tu široký výběr postýlek, hracích věží, pískovišť a příslušenství, z nichž se budou Vaše děti tetelit radostí.

A tohle jste věděli? Naše dětské postýlky od Wickey lze sestavit zrcadlově a v různých variantách. Je to mimořádně praktické zejména v případě, že chcete přestavět nebo přestěhovat dětský pokoj!