Wickey
Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč


Wickey Sale
Wickey CrAzY Hutty
Wickey CrAzY Island
Wickey CrAzY Smoky
Wickey CrAzY Sharky

Vyvýšená postel

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Dětská vyvýšená postel k hraní i spaní

V našem jedinečném sortimentu dětských postelí najdete kromě patrových a jednolůžkových postelí od Wickey také vyvýšené postele. Dětská vyvýšená postel je často ideálním řešením, jak spojit dobrodružnou zábavu s vydatným spánkem a zároveň maximálním využitím prostoru. Protože i u malých pokojů nabídnete svému dítěti s vyvýšenou postelí dostatek prostoru ke hraní. Sní vaše děti už dlouho o své vlastní vyvýšené posteli se skluzavkou v dětském pokoji? S dětskými postelemi od Wickey se vaše děti učí hravým způsobem využívat fantazii a zároveň si i zdokonalují svou motoriku.

Podívejte se ještě dnes spolu se svými malými objeviteli v našem e-shopu na vyvýšené postele řady CrAzY a objednejte si u Wickey výhodně svého favorita. Můžete například splnit svému potomklovi jeho nebetyčné přání na vyvýšenou postel se skluzavkou a přitom těžit z její vynikající kvality. Objednejte si v e-shopu rovnou také odpovídající matraci od Wickey!

Vzhůru k nebesům: vyvýšená postel v dětském pokoji

Dětská postel je dominantou každého dětského pokoje. Pomocí vhodného příslušenství si děti vytvářejí vlastní individuální svět plný fantazie. S patrovou postelí od Wickey se spolu se svými kamarády pohroužíte v dětském pokoji do podmořského světa. V závěsné tašce Multiloop na dětské posteli si mohou děti uchovávat nalezené poklady. Po stabilním žebříku se posádka vmžiku dostane ke kapitánovi. Pokud vám na vyvýšené posteli z přírodního dřeva ještě stále chybí nějaké detaily, můžete je pomocí našeho doplnky k postelím kdykoli doplnit. V nabídce je poštovní schránka, madla, volant nebo dětský teleskop – zábava je vždycky zaručena. Vaši malí neposedové se díky nové posteli na vysokých nohách z masivu ocitnou pěkně vysoko a rázem si připadají jako velcí hrdinové dobrodružství s Wickey. Pokud se rozhodnete pro vyvýšenou postel se skluzavkou, mohou vaše děti po vydatnémm nočním spánku ráno sesvištět po skluzavce a zažívat nové velkolepé příběhy.

Vysoce kvalitní vyvýšená postel do malých dětských pokojíků

Pro malé prostory je projekt „Sestavte si sami vyvýšenou postel“ šikovnou a snadnou variantou pro uložení všech hraček. V dětských pokojích často nebývá dost místa pro veškerý dětský nábytek a hračky. Vyvýšená postel o rozměrech 200 x 90 cm vyrobená ze severské borovice je ideálním řešením pro rozdělení malé místnosti. Pod vyvýšenou postel se totiž vejde spousta drobností a dětských hraček, a místnost proto vypadá větší a přehlednější. Nahoře, v útulném útočišti na roštovém rámu z masivního dřeva a pohodlné matraci se vaši piráti a princezny mohou naprosto kouzelně vyspat a zažívat nebeské sny v posteli se stříškou. Proměňte dětský prostor v jedinečný pohádkový svět. Ať už sháníte dětskou postel pro kluky nebo pro holky – u Wickey najdete široký výběr dětských postelí v různých barvách té nejvyšší

A tohle jste věděli?

Každá dětská postel od Wickey se dá sestavit zdrcadlově. Pokud v průběhu času přestavíte spolu s dětmi jejich pokoj, můžete novému rozvržení prostoru uzpůsobit i vyvýšenou postel se skluzavkou. Porozhlédněte se na naší domovské stránce Wickey v sekci výprodeje a získejte za tu nejlepší cenu dětskou postel nebo skvělou patrovou postel pro sourozence.