Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*


Objednání a doručení

Vzhledem k aktuální situaci v Evropě může být dodání o několik dní zpožděno.

Vzhledem k mimořádně vysokému objemu objednávek v rámci celoevropských e-shopů dochází v dodavatelském řetězci ještě stále k prodlevám. Na jedné straně to vede k přetížení přepravních společností a balíkových služeb při dodávkách, na druhé straně ke zpoždění v doplňování materiálu, což zase zpožďuje naši výrobu.

Jakmile bude vaše objednávka naplánována pro výrobu, obdržíte automatické oznámení o stavu dodávky. Další oznámení pak obdržíte ve chvíli, kdy bude zboží předáno přepravní společnosti nebo balíkové službě. Omluvte prosím čekací doby a zpoždění. Usilovně pracujeme na tom, abychom vám mohli znovu nabídnout naše obvyklé služby.

 

Jak vysoké jsou náklady na dopravu mé objednávky?

 •  
  Náklady na dopravu
 •  
 • Objednávky
  nad 1350 Kč
  0 Kč
 • Objednávky
  do 1350 Kč
  215 Kč

Dodání našich produktů z českého e-shopu je možné pouze do České republiky.

Jak bude moje objednávka doručena?

V závislosti na velikosti objednávky dodáváme své zboží buď balíkovou službou, nebo spedicí.

Malé balíky zasíláme prostřednictvím DHL, GLS, DPD nebo UPS. Jakmile dodávku odešleme, obdržíte potvrzení s číslem zásilky pro případné sledování. Platí hlavně pro naše doplňky a příslušenství.

Větší balíčky, jako jsou hrací věže a houpačky, jsou dodávány spedicí. Dodávka proběhne po telefonické dohodě až před domem. Vykládka obvykle probíhá pomocí vysokozdvižného vozíku. Ve výjimečných případech je nutno vykládat dodávku ručně. V takových případech vás výslovně požádáme o pomoc.

Kdy bude moje objednávka doručena?

Vzhledem k aktuální situaci v Evropě může být dodání o několik dní zpožděno.

Informace o dodacích lhůtách naleznete na příslušné stránce výrobku nad uvedenou cenou. Tyto časy se liší v závislosti na velikosti a typu výrobku. Při koupi více výrobků obecně platí vždy nejdelší uvedená doba dodání.

U zboží zasílaného spedicí, jako jsou hrací věže a houpačky, proběhne dodávka po předchozí telefonické domluvě mezi přepravní společnosti a Vámi. Z tohoto důvodu je důležité, abyste rozhodně uvedli správné telefonní číslo.