Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Halloween – Spooktacular Specials až do 02.11.2020!


Kontakt

Dosažitelnost

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a klasicky telefonicky.

Od pondělí do pátku můžete od 9:00 do 12:00 hodin kontaktovat německy či anglicky náš zákaznický servis na čísle: +420 (0) 22 8880 343
Dbejte prosím pracovní doby naší zákaznické linky.

Zpětná vazba

Jsi spokojený, nebo máš pro nás nějaké podněty? Dej nám vědět. Těšíme se na tvé hodnocení v TrustedShopu, Trustpilot nebo na recenzi na Googlu. Jsi skutečný fanoušek a chceš se podělit o své zážitky? Sdílej tedy svou fotku nebo video na Instagramu s hashtagem #wickeyadventure nebo nám pošli fotku či video včetně popisku na adresu [email protected] pro naši webovou stránku. Těšíme se na tvou zpětnou vazbu!

Zákazníky z celé Evropy, které jsme již obšťastnili, a kteří speciálně pro nás vyfotografovali svá dobrodružství, si můžete v klidu prohlédnout v našem obchodu v rubrice Inspiration Nechte se inspirovat!

Blogger

Jste blogerem a máte zájem o spolupráci s námi? To rádi slyšíme! Stačí, když nám pošlete e-mail na adresu [email protected], ve kterém nám prozradíte něco o sobě a svých plánech pro budoucí spolupráci. Pokud již máte press-kit, můžete nám jej také rovnou poslat. Budoucí spolupráce tak bude probíhat hladce!

Soutěž

Za tímto účelem nás nejlépe olajkujte na Facebook. Ať už se jedná o soutěže, slevové kampaně atd. - zde získáte vždy aktuální informace.