Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Pokračujeme i nadále v dodávkách a jsme tu pro vás. Více informací


Kontakt

Dosažitelnost

Můžete nás kontaktovat e-mailem ([email protected]), prostřednictvím kontaktního formuláře a klasicky telefonicky.

Od pondělí do pátku můžete od 9:00 do 12:00 hodin kontaktovat německy či anglicky náš zákaznický servis na čísle: +420 (0) 22 8880 343
Dbejte prosím pracovní doby naší zákaznické linky.

In unserem Shop finden Sie alle Infos zu den Zeiten und Tagen, an denen wir Ihnen gerne persönlich zur Verfügung stehen.

V našem obchodě naleznete veškeré informace o časech a dnech, kdy Vám můžeme být ochotně osobně k dispozici.

Zpětná vazba

Jste spokojeni nebo pro nás máte podněty? Dejte nám vědět. Potěší nás hodnocení na Ekomi nebo recenze na Google. Jste skutečný fanoušek a chcete se podělit o své zážitky? Zašlete nám fotku se sdělením na [email protected] pro naši webovou stránku - a stanete se její součástí.

Zákazníky z celé Evropy, které jsme již obšťastnili, a kteří speciálně pro nás vyfotografovali svá dobrodružství, si můžete v klidu prohlédnout v našem obchodu v rubrice Inspiration Nechte se inspirovat!

Blogger

Jste blogerem a máte zájem o spolupráci s námi? To rádi slyšíme! Stačí, když nám pošlete e-mail na adresu [email protected], ve kterém nám prozradíte něco o sobě a svých plánech pro budoucí spolupráci. Pokud již máte press-kit, můžete nám jej také rovnou poslat. Budoucí spolupráce tak bude probíhat hladce!

Soutěž

Za tímto účelem nás nejlépe olajkujte na Facebook. Ať už se jedná o soutěže, slevové kampaně atd. - zde získáte vždy aktuální informace.