Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*


Kontakt

Dosažitelnost

Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a klasicky telefonicky.

Od pondělí do pátku můžete od 9:00 do 12:00 hodin kontaktovat německy či anglicky náš zákaznický servis na čísle: +420 (0) 22 8880 343
Dbejte prosím pracovní doby naší zákaznické linky.

V našem obchodě naleznete veškeré informace o časech a dnech, kdy Vám můžeme být ochotně osobně k dispozici.

Zpětná vazba

Jste spokojeni nebo pro nás máte podněty? Dejte nám vědět. Potěší nás hodnocení na Ekomi nebo recenze na Google. Jste skutečný fanoušek a chcete se podělit o své zážitky? Zašlete nám fotku se sdělením na [email protected] pro naši webovou stránku - a stanete se její součástí.

Zákazníky z celé Evropy, které jsme již obšťastnili, a kteří speciálně pro nás vyfotografovali svá dobrodružství, si můžete v klidu prohlédnout v našem obchodu v rubrice Inspiration Nechte se inspirovat!

Blogger

Jste blogerem a máte zájem o spolupráci s námi? To rádi slyšíme! Stačí, když nám pošlete e-mail na adresu [email protected], ve kterém nám prozradíte něco o sobě a svých plánech pro budoucí spolupráci. Pokud již máte press-kit, můžete nám jej také rovnou poslat. Budoucí spolupráce tak bude probíhat hladce!

Soutěž

Za tímto účelem nás nejlépe olajkujte na Facebook. Ať už se jedná o soutěže, slevové kampaně atd. - zde získáte vždy aktuální informace.