Wickey
Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč


Kvalita a záruka

Jak dlouhá je záruka na herní prvky Wickey?

Jsme přesvědčeni o kvalitě našeho dřeva. Z tohoto důvodu poskytujeme na každý dřevěný herní prvek Wickey desetiletou záruku (viz prohlášení o záruce, uvedené níže).

Jakou kvalitu mají herní prvky Wickey?

Všechny herní věže Wickey byly vyvinuty s důrazem na bezpečnost, trvanlivost, stabilitu, šetrnost k životnímu prostředí a samozřejmě také pro příjemné hraní. Bezpečnost Vašeho dítěte je samozřejmě na prvním místě. Dokonce i výroba herních věží je monitorována. Po jejím dokončení následuje přísná kontrola kvality, která zahrnuje všechny oblasti důležité pro bezpečnost. Veškeré šrouby u všech herních prvků lze opatřit dodanými bezpečnostními krytkami, aby se předešlo nebezpečí úrazu.

Dodávají se sloupky a nosníky předvrtané?

Díky upevnění pomocí dodávaných masivních 10mm šroubů do dřeva jsou věže Wickey velmi stabilní. Mnohé sloupky a nosníky hracích věží, houpaček, domečků pro děti a pískovišť Wickey jsou opatřeny předvrtanými otvory, aby byla montáž co nejjednodušší. Některá spojení nosníků naopak schválně předvrtána nejsou, aby na sebe dřevo co nejdokonaleji sedlo. Protože je dřevo přírodní surovinou, která i nadále pracuje, mohou být některé z nosníků přesně vyvrtány a spojeny až při konečné montáži na zahradě.

Jak jsou hrací věže Wickey šetrné k životnímu prostředí?

Hrací věže Wickey jsou vyrobeny ze dřeva z trvale udržitelného lesního hospodářství v souladu s normou PEFC 04-21-02001-4-100000001. To znamená, že s ohledem na životní prostředí je za každý poražený strom zasazen jeden nový.

Jakou mají herní prvky Wickey životnost?

Každý herní prvek Wickey je vyroben z tlakově impregnovaného dřeva borovice nebo smrku. Dřevo je tak chráněno před povětrnostními vlivy, dřevokaznými houbami včetně původců měkké hniloby a proti dřevokaznému hmyzu. Díky této tlakové impregnaci má dřevo dlouhou životnost.

Mohu hrací věž Wickey nějak rozšířit?

Hrací věže Wickey jsou dodávány včetně doplňků: s houpačkou, skluzavkou, kormidlem, provazovým žebříkem, periskopem nebo jiným příslušenstvím. U většiny hracích věží Wickey je možné zřídit pískoviště. Díky různý nástavcům a doplňkům si můžete každou hrací věž rozšířit, a tím svým dětem nabídnout ještě více zábavy při hraní.

Veškeré údaje jsou pouhá doporučení.

Prohlášení o záruce

Poskytovatel záruky, společnost Wickey GmbH & Co. KG (dále jen: Wickey), poskytuje zákazníkům na všechny dřevěné díly zakoupeného výrobku desetiletou záruku, omezenou na oblast dodání a přepravy, která je stanovena v příslušné nabídce. Záruka zahrnuje odpovědnost společnosti Wickey za hnití dřevěných dílů zakoupeného výrobku z důvodu povětrnostních vlivů, které nastanou po přechodu nebezpečí v době trvání záruky. Na záruku nevzniká nárok v případě, že zákazník nebo třetí strana způsobí závadu na dřevěných dílech zakoupeného výrobku chybnou montáží dřevěných dílů, nebo pokud jsou závady způsobeny poškozením dřevěných částí v důsledku nesprávného použití či skladování ze strany samotného zákazníka nebo třetích stran, vandalismem ze strany zákazníka nebo třetích stran, typickými vlastnostmi dřeva nebo škodami způsobenými vichřicí. Záruční doba začíná okamžikem přijetí zboží. Zákonná práva spotřebitele (práva z odpovědnosti za vady a právo na odstoupení od smlouvy) nejsou zárukou omezena.

Záruku zákazník uplatní na následující adrese:
Wickey GmbH & Co. KG
Franz-Savels-Straße 69
52538 Gangelt / Německo

Kupující musí pro uplatnění záruky zaslat společnosti Wickey dopisem nebo e-mailem fotografie závad dřevěných částí zakoupeného výrobku a kopii příslušné faktury nebo položky zboží z nabídky eBay, aby společnosti Wickey usnadnil přiřazení a vyřízení záležitosti. V případě uznané reklamace zákazník obdrží bezplatnou náhradu za vadné dřevěné části zakoupeného výrobku.

Pokud se nejedná o případ odpovědnosti za vady, ani o případ záruky, vyhrazuje si společnost Wickey právo na náhradu nákladů ze strany zákazníka na výdaje vzniklé v souvislosti s vyřizováním záruky.
Konec prohlášení o záruce