Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*


Odeslání a dodávka

Dodávka

Naše dětská hřiště Vám dodáme prostřednictvím dopravní společnosti. Menší vybavení a příslušenství Vám bude doručeno balíkovou službou.

Protože s našimi e-shopy Wickey dodáváme téměř do celé Evropy, spolupracujeme s velkým počtem spedičních společností. V případě menších balíčků spolupracujeme se společnostmi DHL, GLS, DPD nebo UPS.

Bezpečnost na prvním místě – to je naše heslo při balení! Naše zboží obdržíte bezpečně, robustně a solidně zabalené jako balíček nebo paletu s ochrannou fólií. Větší balíky, jako jsou dětská hřiště nebo houpačky Vám bezpečně doručí dopravní společnost až na okraj chodníku.

Zásadně byste měli před přijetím balíku zkontrolovat jeho vnější poškození a případně, pokud balík vykazuje výrazné poškození, jeho přijetí odmítnout. Nejpozději před montáží byste měli dodávku ještě jednou důkladně zkontrolovat. Na základě návodu k montáži svou objednávku prověřte z hlediska úplnosti a zkontrolujte případné vady trámů, prken a jednotlivých dílů.

Zásadně platí: Jedna objednávka, jedna dodávka! Ledaže byste nakupovali tak pilně, že se vše nevejde do jednoho balíku. V tomto případě obdržíte v závislosti na objemu balíků několik.

Dodávka je zajištěna na okraj chodníku – a pak už je to na Vás.

Pokud byste potřebovali avizovaný termín dodání krátce předem změnit, stačí zavolat. My informujeme dopravní společnost a nepochybně se najde nový termín!

Prosíme Vás, abyste se této situace pokud možno vyvarovali, aby byla pracnost pro všechny zúčastněné strany co nejmenší. Pokud by z Vaší strany přesto nebylo možné, abyste byli v uvedeném termínu doma, pak zasáhneme: Dopravní společnost se obrátí na nás a my zase na Vás, abychom sjednali nový termín dodání.

Možnosti dodání

I když bychom každého z našich zákazníků rádi pozdravili osobně, není bohužel vyzvednutí na místě z organizačních důvodů možné.

To bohužel zásadně není možné. Ale samozřejmě si jako místo dodání můžete zvolit adresu, na které si zboží převezme milá osoba, které důvěřujete.

To není z organizačních důvodů bohužel možné. Přesto se snažíme k Vám objednané zboží doručit co nejrychleji.

Den doručení si můžete domluvit s dopravní společností.
Čas doručení ve zvolený den Vám však stanoví dopravní společnost podle svých doručovacích tras.

Jasně – pracujeme multikulturně! Jsme hrdí na to, že můžeme naše dětská hřiště nabízet již v řadě evropských zemí.

V sobotu a neděli si naši dopravci užívají svůj zasloužený víkend. Doufáme, že Vy též!

Náklady na dopravu

Od hodnoty zboží 375 kr je doprava bezplatná! Výjimky existují pouze pro ostrovy a těžko dostupné oblasti. Další informace naleznete zde: Objednání a doručení.

Ten pocit nikdy nekončící pohody musí mít nějaký háček: Ano, v tomto případě účtujeme příplatky. Podívejte se jednoduše v našem obchodě na náklady pro Vaši zemi/Váš ostrov.

Stav objednávky

Obdržíte potvrzení o doručení včetně sledovacího čísla. Zde můžete bez problémů sledovat aktuální stav své dodávky.

Dodací lhůta

Dobu dodání zboží nalezneš na příslušné stránce jednotlivých výrobků.

Pokud objednáte více výrobků s rozdílnými dodacími lhůtami, můžete se vždy orientovat podle nejdelší uvedené dodací lhůty. Dodatečně mějte na paměti, že se Vaše dodávka může skládat z několika balíků.