Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Halloween – Spooktacular Specials až do 02.11.2020!


Odeslání a dodávka

Dodávka

Naše dětská hřiště Vám dodáme prostřednictvím dopravní společnosti. Menší vybavení a příslušenství Vám bude doručeno balíkovou službou.

Protože s našimi e-shopy Wickey dodáváme téměř do celé Evropy, spolupracujeme s velkým počtem spedičních společností. V případě menších balíčků spolupracujeme se společnostmi DHL, GLS, DPD nebo UPS.

Bezpečnost na prvním místě – to je naše heslo při balení! Naše zboží obdržíte bezpečně, robustně a solidně zabalené jako balíček nebo paletu s ochrannou fólií. Větší balíky, jako jsou dětská hřiště nebo houpačky Vám bezpečně doručí dopravní společnost až na okraj chodníku.

Zásadně byste měli před přijetím balíku zkontrolovat jeho vnější poškození a případně, pokud balík vykazuje výrazné poškození, jeho přijetí odmítnout. Nejpozději před montáží byste měli dodávku ještě jednou důkladně zkontrolovat. Na základě návodu k montáži svou objednávku prověřte z hlediska úplnosti a zkontrolujte případné vady trámů, prken a jednotlivých dílů.

Pokud je ulice ve tvé doručovací adrese příliš úzká pro dodání se 7,5 tunovým nákladním vozidlem (standardní rozměry 7,5 tunového nákladního vozidla: D6,1xŠ 2,4xV2,4 m), máš při zadávání objednávky možnost uvést alternativní dodací adresu. Pokud si i přes nepříznivé podmínky přeješ doručení na požadovanou adresu, prosíme o pochopení, že tím může dojít k navýšení přepravních nákladů a prodloužení doby zpracování.

Zásadně platí: Jedna objednávka, jedna dodávka! Může se stát, že jste nakupovali tak pilně, že se zkrátka všechno do jednoho balíku nevejde. Také naše dětské postele a dětská hřiště Tiny zasíláme za jistých okolností ve více balících.

Dodávka je zajištěna na okraj chodníku – a pak už je to na Vás.

Pokud bys potřeboval avizovaný termín dodání krátce předem změnit, stačí zavolat. Abychom mohli tvé nově avizované datum dodání včas oznámit přepravní společnosti, prosíme, abys nás informoval nejméně 3 dny před původně dohodnutým termínem dodání.

Prosíme Vás, abyste se této situace pokud možno vyvarovali, aby byla pracnost pro všechny zúčastněné strany co nejmenší. Pokud by z Vaší strany přesto nebylo možné, abyste byli v uvedeném termínu doma, pak zasáhneme: Dopravní společnost se obrátí na nás a my zase na Vás, abychom sjednali nový termín dodání.

Možnosti dodání

I když bychom každého z našich zákazníků rádi pozdravili osobně, není bohužel vyzvednutí na místě z organizačních důvodů možné.

To bohužel zásadně není možné. Ale samozřejmě si jako místo dodání můžete zvolit adresu, na které si zboží převezme milá osoba, které důvěřujete.

To není z organizačních důvodů bohužel možné. Přesto se snažíme k Vám objednané zboží doručit co nejrychleji.

Den doručení si můžete domluvit s dopravní společností.
Čas doručení ve zvolený den Vám však stanoví dopravní společnost podle svých doručovacích tras.

Jasně – pracujeme multikulturně! Jsme hrdí na to, že můžeme naše dětská hřiště nabízet již v řadě evropských zemí.

V sobotu a neděli si naši dopravci užívají svůj zasloužený víkend. Doufáme, že Vy též!

Náklady na dopravu

Od hodnoty zboží 375 kr je doprava bezplatná! Výjimky existují pouze pro ostrovy a těžko dostupné oblasti. Další informace naleznete zde: Objednání a doručení.

Ten pocit nikdy nekončící pohody musí mít nějaký háček: Ano, v tomto případě účtujeme příplatky. Podívejte se jednoduše v našem obchodě na náklady pro Vaši zemi/Váš ostrov.

Stav objednávky

Jakmile vaše zboží opustí náš sklad, obdržíte e-mailem potvrzení o odeslání. Pro více informací o stavu doručení prosím kontaktujte náš zákaznický servis.

Dodací lhůta

Průměrnou dobu dodání najdeš na příslušné stránce jednotlivých výrobků. Zde uvedená lhůta začíná vždy po přijetí platby.

Pokud objednáte více výrobků s rozdílnými dodacími lhůtami, můžete se vždy orientovat podle nejdelší uvedené dodací lhůty. Dodatečně mějte na paměti, že se Vaše dodávka může skládat z několika balíků.