Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Halloween – Spooktacular Specials až do 02.11.2020!


Dvojhoupačka

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Dvojhoupačky pro vlastní zahradu

Dvojhoupačka ze dřeva je klasické dětské hřiště, které nesmí chybět v žádné zahradě. Když mohou děti létat vzduchem spolu se svými sourozenci nebo kamarády, je radost dětí obrovská. Na rozdíl od kovové dvojhoupačky se dají ty dřevěné snadno a rychle přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Zkuste třeba zaměnit dětské houpačkové sedátko za houpačku pro miminka, aby se mohli odvážit svých prvních houpacích pokusů už i ti nejmenší z nás. Velkou vychytávkou našich houpačkových konstrukcí jsou posuvné houpačkové sloupky. Pouhými několika jednoduchými kroky můžete sloupky posunout po houpačkovém nosníku, takže se z dvojhoupačky vmžiku stane houpačka pro jednoho s přečnívajícím nosníkem. Na přečnívající nosník můžete upevnit provazový žebřík nebo lezecké lano a původní dvojhoupačka dětem rázem nabízí zcela nový rozměr hraní a dovádění!

Individuální houpačkové konstrukce a dvojhoupačky

U Wickey najdete velký výběr houpačekv jedinečných a kreativních designech. Od jednoduché dvojhoupačky se dvěma sedátky až po dřevěné dvojhoupačky s žebříkem si u nás vybere úplně každý ten správný model pro jakkkoli velkou zahradu a pro jakkoli vysoký rozpočet. Kromě klasických dvojitých houpaček se skluzavkou najdete v našem e-shopu také velmi originální houpačky. Houpačková konstrukce s lezeckou sítí nebo dřevěná dvojhoupačka s lezeckou stěnou se skvěle hodí především pro aktivní děti, které milují lezení a šplhání. Také naše dvojhoupačky s houpačkou hnízdem nabízejí mimořádnou houpací zábavu. Ve dvou nebo samostatně, vleže nebo v sedě – houpání na houpačce hnízdě se nikdy neomrzí! Vlastníte již dětskou prolézačku nebo hrací domeček? V tom případě je houpačková konstrukce od Wickey tím správným rozšířením. Vytvořte pro své děti jedinečný dobrodružný svět a zkombinujte klasické dřevěné pískoviště s dvojhoupačkovou konstrukcí od Wickey. Vaší kreativitě se meze nekladou!

Vysoce kvalitní dvojhoupačky ze dřeva

Všechny houpačkové konstrukce od Wickey jsou vyrobeny z masivního čtyřhranu. Speciální tlaková impregnace zaručuje, že dřevo houpačky je odolné vůči povětrnostním vlivům. Zahradní dvojhoupačkatak může vaše děti doprovázet po mnoho let a zaručuje dlouhodobou zábavu. Pokud si chcete koupit dvojhoupačku, mějte oči na šťopkách, protože v našem e-shopu obdržíte skvělé slevy. Pořiďte si například výhodně dvojhoupačky nebo zlevněná dětská hřiště s dvojhoupačkou ve výprodeji. V našem e-shopu najdete také odpovídající příslušenství k houpačkám pro další kombinace a rozšíření. Na vaše objevení čeká bohatý výběr houpačkových sedátek, gymnastického vybavení, gumové dlažby a kotev!