Wickey
Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč


Dvojhoupačka

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Dvojhoupačky pro vlastní zahradu

Dvojhoupačka ze dřeva je klasické dětské hřiště, které nesmí chybět v žádné zahradě. Když mohou děti létat vzduchem spolu se svými sourozenci nebo kamarády, je radost dětí obrovská. Na rozdíl od kovové dvojhoupačky se dají ty dřevěné snadno a rychle přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Zkuste třeba zaměnit dětské houpačkové sedátko za houpačku pro miminka, aby se mohli odvážit svých prvních houpacích pokusů už i ti nejmenší z nás. Velkou vychytávkou našich houpačkových konstrukcí jsou posuvné houpačkové sloupky. Pouhými několika jednoduchými kroky můžete sloupky posunout po houpačkovém nosníku, takže se z dvojhoupačky vmžiku stane houpačka pro jednoho s přečnívajícím nosníkem. Na přečnívající nosník můžete upevnit provazový žebřík nebo lezecké lano a původní dvojhoupačka dětem rázem nabízí zcela nový rozměr hraní a dovádění!

Individuální houpačkové konstrukce a dvojhoupačky

U Wickey najdete velký výběr houpačekv jedinečných a kreativních designech. Od jednoduché dvojhoupačky se dvěma sedátky až po dřevěné dvojhoupačky s žebříkem si u nás vybere úplně každý ten správný model pro jakkkoli velkou zahradu a pro jakkoli vysoký rozpočet. Kromě klasických dvojitých houpaček se skluzavkou najdete v našem e-shopu také velmi originální houpačky. Houpačková konstrukce s lezeckou sítí nebo dřevěná dvojhoupačka s lezeckou stěnou se skvěle hodí především pro aktivní děti, které milují lezení a šplhání. Také naše dvojhoupačky s houpačkou hnízdem nabízejí mimořádnou houpací zábavu. Ve dvou nebo samostatně, vleže nebo v sedě – houpání na houpačce hnízdě se nikdy neomrzí! Vlastníte již dětskou prolézačku nebo hrací domeček? V tom případě je houpačková konstrukce od Wickey tím správným rozšířením. Vytvořte pro své děti jedinečný dobrodružný svět a zkombinujte klasické dřevěné pískoviště s dvojhoupačkovou konstrukcí od Wickey. Vaší kreativitě se meze nekladou!

Vysoce kvalitní dvojhoupačky ze dřeva

Všechny houpačkové konstrukce od Wickey jsou vyrobeny z masivního čtyřhranu. Speciální tlaková impregnace zaručuje, že dřevo houpačky je odolné vůči povětrnostním vlivům. Zahradní dvojhoupačkatak může vaše děti doprovázet po mnoho let a zaručuje dlouhodobou zábavu. Pokud si chcete koupit dvojhoupačku, mějte oči na šťopkách, protože v našem e-shopu obdržíte skvělé slevy. Pořiďte si například výhodně dvojhoupačky nebo zlevněná dětská hřiště s dvojhoupačkou ve výprodeji. V našem e-shopu najdete také odpovídající příslušenství k houpačkám pro další kombinace a rozšíření. Na vaše objevení čeká bohatý výběr houpačkových sedátek, gymnastického vybavení, gumové dlažby a kotev!