Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Pokračujeme i nadále v dodávkách a jsme tu pro vás. Více informací


Jste pro nás důležití!

V těchto nejistých dobách čerpáme sílu z toho, že se naše výrobky i teď starají o to, aby děti mohly zůstat dětmi a bezstarostně si hrát.Zdraví a bezpečnost všech rodin je proto naší nejvyšší prioritou. Z tohoto důvodu již bylo přijato nespočet opatření, a to jak u nás, tak přímo u vás doma, aby se tuto náročnou dobu dařilo zvládnout tím nejlepším možným způsobem.

Pokračujeme i nadále v dodávkách!

I nadále pro vás vyrábíme a doručujeme objednávky jako obvykle.Většina našich přepravních partnerů se již řídí novými směrnicemi doručování, které zajišťují bezpečnost jejich zaměstnanců i zákazníků. Neustále pracujeme na tom, abychom vám vaše objednávky dodali domů co nejrychleji a bez problémů.Abychom zajistili vaši bezpečnost i bezpečnost našich zaměstnanců, přijali jsme preventivní opatření, která dodržují nejpřísnější světové bezpečnostní normy.

Berte prosím situaci vážně – děláme to také!

Nezapomeň si mýt ruce, udržuj vzdálenost alespoň dva metry, kýchej jen do horní části rukávu, případně do loketní jamky ... Všichni už jsme tuto radu slyšeli aspoň tisíckrát, přesto vás žádáme, abyste se jí opravdu řídili a chránili tak své vlastní zdraví. Ihned po oznámení prvních události jsme ve Wickey zajistili, aby mohla velká část našich pracovníků pracovat z domova. Pro ty, kteří kvůli své pracovní náplni nemohou z domova pracovat, byla přijata interní bezpečnostní a hygienická opatření k zajištění maximální bezpečnosti.

Děkujeme!

Na závěr bychom vám chtěli poděkovat za vaše mimořádné pochopení. Posledních několik týdnů znovu prokázalo, jak silný je pocit odpovědnosti a vzájemného porozumění v komunitě Wickey. Děkujeme vám za tu spoustu milých zpráv, které jste nám v posledních několika dnech poslali a které nám pomáhají i v těchto těžkých dobách hledět kupředu.

Přejeme vám jako našim zákazníkům, ale i vašim přátelům a rodinám, abyste všichni zůstali zdraví. A aby vám naše dětská hřiště pomáhala vnést radost na vaše vlastní zahrady. I nadále budeme dělat vše, co je v našich silách!

Děkujeme vám a zůstaňte zdraví
Váš tým Wickey