Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*


Lezení a gymnastika

Nastavit sestupně

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Nastavit sestupně

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Lezecká věž Wickey

Každé dítě miluje lezení po překážkách a cvičení na nářadí. Pomocí různorodého lezeckého příslušenství a skvělým tělocvičným doplňkům si můžete svou hrací věž a houpačku sami sestavit nebo dokonce ještě více rozšířit stávající dětské hřiště. Radost z hraní i sportování jde u dětí ruku v ruce a se správnými doplňky pro venkovní použití. Vaše zahrada se promění ve skvělé sportoviště pod širým nebem.

Aktivní děti budou rozhodně milovat lámání rekordů při zdolávání prolézaček a předvádění nejnovějších triků na hrací věži se skluzavkou. Wickey nabízí cenově výhodné lezecké i tělocvičné příslušenství pro všechny požadavky. Můžete je podle přání a schopností svého dítěte rozšířit či přestavět.

Lezení a šplhání s hasičskou tyčí, provazovým žebříkem a lezeckými kameny

Olympijský sportovec, statečný hasič nebo divoká Amazonka: v každém dítěti dřímá malý hrdina. A hrdinové musejí trénovat, aby byli připraveni na jakékoliv napínavé dobrodružství. Není nic snazšího! V e-shopu Wickey najdete pestrobarevné lezecké kameny, šplhací lana a provazové žebříky, po nichž mohou Vaši malí dobrodruzi vylézt vzhůru. Provazové žebříky jsou u Wickey k mání v různých stupních obtížnosti. Jen co malý hrdina zdolá všechny překážky a ocitne se nahoře na věži, spatří na zemi další výzvy: hurá, houpačka už je volná! Po hasičské tyči sesviští dolů rychlostí blesku. Ohnutá hasičská tyč od Wickey se dá snadno přimontovat k lezecké věži.

Cvičení na zahradě s pevnými i visutými hrazdami a cvičebními kruhy

Normálně se houpat dokáže každý! S bezva tělocvičnými doplňky od Wickey se Vaše houpačková konstrukce nebo hrací věž promění v opravdovou cirkusovou manéž! Díky vysoké visuté hrazdě a gymnastickým kruhům z kovu se ze cvičení na zahradě stane vážně cool zábava. Děti Vám na nich budou nadšeně předvádět své nejnovější triky. Rozšíření lezecké věže individuálním tělocvičným příslušenstvím je opravdu hračka. V e-shopu Wickey najdete všechny potřebné objímky, abyste mohli snadno připevnit cvičební kruhy, hrazdy i lezecké sítě. Naše měkké gumové rohože pak Vašim malým atletům zajistí potřebnou bezpečnost při dovádění.