Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*


Lezecké chyty

Nastavit sestupně

 • Lezecké kameny 90 mm barevné

  Pět lezeckých kamenů různých tvarů a barev

  Běžná cena: 699,00 Kč

  Special Price 519,00 Kč

  Vč. 21% DPH
 • Lezecké chyty 90 mm

  5 chytů, v různých tvarech a barvách

  Běžná cena: 439,00 Kč

  Special Price 369,00 Kč

  Vč. 21% DPH
 • Lezecké chyty 95 mm

  5 chytů, v různých tvarech a barvách

  Běžná cena: 559,00 Kč

  Special Price 419,00 Kč

  Vč. 21% DPH
 • Lezecké chyty 120 mm

  5 chytů, v různých tvarech a barvách

  Běžná cena: 619,00 Kč

  Special Price 519,00 Kč

  Vč. 21% DPH
 • Lezecké chyty 145 mm

  5 chytů, v různých tvarech a barvách

  Běžná cena: 1 299,00 Kč

  Special Price 1 099,00 Kč

  Vč. 21% DPH
Nastavit sestupně

Koupit levně lezecké kameny a lezecké chyty

Lezecké kameny a lezecké chyty představují na každém zahradním dětském hřišti skvělou zábavu. Wickey nabízí rozmanitou škálu lezeckých chytů, lezeckých stěn i lezeckých sítí. Tyto produkty jsou ideální pro rozšíření vašeho dětského hřiště od Wickey. Každá dětská prolézačka se tak může výhodně doplnit o barevné lezecké kameny a lezecké chyty.


Naše příslušenství k hracím věžím zaujme různými tvary a barvami, takže si každý malý horolezec od 3 let může vybrat, co se mu líbí. Materiály jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a zajišťují celé roky lezecké zábavy. Odpovídající zemní kotvy stabilizují nejen dětská hřiště a houpačky, ale také lezecké stěny.

Dětská prolézačka s mnoha možnostmi lezení

Pro vaše individuální dětské hřiště s lezeckou stěnou se naše lezecké chyty pro děti hodí skvěle! Různé tvary a velikosti podporují vývoj motoriky i smysl pro rovnováhu. Jsou k dispozici v červené, modré, žluté a zelené barvě. Můžete se ovšem také rozhodnout pro barevnou sadu. Malé lezecké chyty mají velikost 9 cm, střední 10 cm a velké 15 cm. Vyberte si velikost nebo úroveň obtížnosti podle individuálních potřeb a schopností svých dětí.


Abyste mohli lezecké chyty připevnit přímo na lezeckou stěnu, jsou součástí dodávky šrouby s válcovou hlavou a narážecí matice. Kvalitní kompozitní materiál se zabudovanými kovovými kroužky přesvědčí vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům. Objednejte si lezecké chyty výhodně online!

Lezecká stěna do zahrady

Dětské hřiště s lezeckou stěnou zve všechny děti k lezení. Pro maximální využití barevných lezeckých chytů pro děti je lezecká stěna Wickey naprosto ideální. Můžete objednat online jednak volně stojící lezeckou stěnu, jednak stěnu jakožto přídavný modul k vašemu dětskému hřišti se skluzavkou. V závislosti na výšce podesty se mění úhel stoupání. Dřevěné stěny mohou být jak otevřené, tak i uzavřené. Sestávají z masivních podpůrných sloupků a dřevěných desek, které jsou tlakově impregnovány.


A tohle jste věděli? Dětské hřiště od Wickey lze rozšířit nejen o šplhací tyč, provazové žebříky a hrazdové tyče na cvičení v zahradě, ale i o pískoviště, houpačku a skluzavku. Je úplně jedno, pro které dětské hřiště nebo dětský domeček se rozhodnete, každou dětskou prolézačkou lze rozšířit pomocí všech našich herních prvků.