Wickey
Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč


Příslušenství k houpačkám

Nastavit sestupně

Stránka:
  1. 1
  2. 2
Nastavit sestupně

Stránka:
  1. 1
  2. 2

Houpačková sedátka

Už jste našli vhodnou houpačkovou konstrukci nebo hrací věž od Wickey? Pak už Vám chybí jen to správné příslušenství. Mezi příslušenstvím od Wickey najdete vhodná houpačková sedátka pro děti všech věkových kategorií: houpačky pro miminka, dětské houpačky i cvičební náčiní. Máte-li více dětí, můžete na konstrukci zavěsit i různá houpačková sedátka, jež odpovídají individuálním potřebám Vašich dětí. U Wickey najdete houpačky až pro čtyři děti.

S vysoce kvalitním příslušenstvím k houpačkám se houpačka ve Vaší zahradě promění v opravdu atraktivní kousek. Ať už se rozhodnete pro cool houpačky z pneumatik, nápadité barevné modely nebo klasickou kombinaci houpačkové konstrukce a sedátka ze dřeva – kvalita houpačkového příslušenství od Wickey je patrná na první pohled.

Houpačky pro miminka

Miminkům působí houpání mimořádné potěšení. Pohyb a čerstvý vzduch přináší Vašemu děťátku spoustu radosti. Proto je velmi důležité, aby byla houpačka také bezpečná a stabilní. Při výběru toho správného houpačkového sedátka pro miminko se můžete řídit zcela podle svého vlastního vkusu. Všechny houpačky pro miminka od Wickey nabízejí potřebnou bezpečnost a maximální komfort. Krásně měkká a vyrobená z přírodního dřeva je například dřevěná houpačka pro miminka. Obzvláště populární jsou nastavitelné miminkovské houpačky od Wickey. Dají se upravit podle toho, jak děťátko postupně roste, až se z houpačky pro miminko stane houpačka pro malé dítě.

Dětské houpačky pro malé dobrodruhy

Pořádně napínavý výběr nastane ve chvíli, kdy jsou dětem více než tři roky, protože pro ně jsou ve Wickey připraveny houpačky v mnoha variantách. Co se Vašemu dítěti líbí nejvíc? Zda se rozhodnete pro kreativní houpačky v podobě zvířátka nebo své malé dobrodruhy vyhoupnete do pestrého světa fantazie, záleží jen na Vás. Velká hnízdová houpačka nejen nabízí prostor pro více dětí, ale umožňuje dokonce odvážné umělecké kousky, jako je houpání vleže nebo vestoje! Nerozluční sourozenci a kamarádi se mohou houpat společně v pohodlné gondolové houpačce a sportovně založené malé opičky se zase zaradují z tělocvičného náčiní, jako jsou cvičební kruhy nebo visutá houpací hrazda. Stejně jako jsou odlišné vlastnosti a potřeby dětí, je bohatý i výběr houpačkových sedátek u Wickey.

Houpačková sedátka pro veřejná dětská hřiště

Také pro veřejné používání nabízí Wickey mnoho neotřelých houpačkových sedátek pro miminka a malé děti a rovněž řadu tělocvičného náčiní. Příslušenství pro houpačky k veřejnému používání je v souladu s evropskou normou EN 1176 pro dětská hřiště, a je tak ideální pro umístění ve školách, školkách a na veřejných hřištích. Houpačková sedátka od Wickey pro veřejná hřiště nabízejí mimořádnou odolnost vůči nepříznivému počasí, a navíc dobře odolávají i projevům vandalismu. Rovněž houpačkové háky jsou testovány, a i ty poskytují stabilitu a bezpečnost i při vysoké zátěži.

Připevnění houpačkového sedátka

Houpačková konstrukce je postavena a už zbývá pouze připevnit houpačkové sedátko, aby mohlo naplno propuknout houpací šílenství. Sedátko podle vlastního výběru upevníte na houpačkovou konstrukci od Wickey v pár jednoduchých krocích. V závislosti na modelu sedátka si můžete vybrat mezi houpačkovou objímkou s karabinou nebo houpačkovým hákem. Houpačková objímka se upevňuje kolem nosníku. Houpačkový hák se do něj umístí po předchozím vyvrtání otvoru.

Je úplně jedno, zda si pořídíte jednoduchou houpačkovou konstrukci, houpačku se skluzavkou nebo celou hrací věž. U Wickey existuje bezpočet možností pro individuální vytvoření dobrodružných hřišť pro Vaše děti. Ještě více bezva herních prvků najdete u FATMOOSE!

Náš tip: Abyste zajistili potřebnou bezpečnost i pro mimořádně velké divochy, doporučujeme vystlat tvrdý povrch kolem houpačky a hřiště bezpečnostními rohožemi.