Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Pokračujeme i nadále v dodávkách a jsme tu pro vás. Více informací


Houpačková spojka

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Postavte si sami houpačku pomocí houpačkových spojek

Projekt „Postavte si sami houpačku" začíná správným materiálem. Abyste si mohli sami postavit houpačku ze dřeva, potřebujete: trámky, houpačkové spojky, houpačkové háky a pochopitelně také houpačková sedátka.


Houpačkové spojky od Wickey jsou ideální pro dřevěné houpačka vyrobené ze čtyřhranu a kulatiny. Náš sortiment nabízí vhodné spojovací prvky odkazy pro volně stojící houpačkové konstrukce, dětská hřiště i různá rozšíření, ale i nástěnné držáky pro připevnění houpačka ke zdi. V závislosti na typu a velikosti nosníků máte na výběr mezi houpačkovými spojkami kulatými, houpačkovými spojkami čtyřhrannými nebo tzv. smart houpačkovými spojkami.


Naše houpačkové nebo rohové spojky jsou vhodné pro volně stojící houpačkové konstrukce i pro doplňkové houpačky k dětským hřištím a dětským prolézačkám. Pokud si chcete pro své dítě sami postavit velkou houpačku, můžete si kromě houpačkové spojky objednat u Wickey i vhodné sloupky a zemní ukotvení.

Stěnová spojka pro dřevěné houpačky

Hledáte způsob, jak postavit houpačku v malé zahradě a chcete kvůli úspoře místa namontovat dřevěnou houpačkovou konstrukci na zeď? U Wickey najdete optimální stěnové spojky vyrobené z práškově lakovaného kovu, vhodné pro čtyřhranné nebo kulaté příčné nosníky. Čtyřhranná stěnová spojka je určena pro dřevěné čtyřhrany a kulatá stěnová spojka pro kulatinu.


Kromě houpačkových spojek si v našem e-shopu vyberte i vhodné příslušenství pro dětské houpačky. U Wickey najdete velký výběr barevných houpaček pro miminka, originálních houpaček z pneumatik a houpaček hnízd, na které se vejde i několik dětí. Nebo svou houpačkovou konstrukci doplňte o sadu cvičebních kruhů či žebřík. Alternativou ke klasické dřevěné houpačce je lanovka. Lanovka opatřená talířovou houpačkou promění vaši zahradu ve skutečné dobrodružné hřiště.

Snadná instalace – bezpečné dovádění

Všechny houpačkové spojky od Wickey jsou předvrtány, takže se dá snadno určit správné umístění otvorů a jejich velikost ve dřevě. Příčníky a sloupky jsou pro stavbu dřevěné houpačkové konstrukce optimálně připraveny. Hned jak ji postavíte, může propuknout zábava! Houpačkové spojky, extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou vyrobené z práškově lakovaného kovu a spojují dřevěné trámky bezpečně a robustně.


Touží snad vaše děti po ještě větší houpací zábavě? Co byste tedy řekli pružinové houpačce? V e-shopu Wickey najdete roztomilé pružinové houpačky v podobě zvířátek v různých barvách.