Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*


Houpačková spojka

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Postavte si sami houpačku pomocí houpačkových spojek

Projekt „Postavte si sami houpačku" začíná správným materiálem. Abyste si mohli sami postavit houpačku ze dřeva, potřebujete: trámky, houpačkové spojky, houpačkové háky a pochopitelně také houpačková sedátka.


Houpačkové spojky od Wickey jsou ideální pro dřevěné houpačka vyrobené ze čtyřhranu a kulatiny. Náš sortiment nabízí vhodné spojovací prvky odkazy pro volně stojící houpačkové konstrukce, dětská hřiště i různá rozšíření, ale i nástěnné držáky pro připevnění houpačka ke zdi. V závislosti na typu a velikosti nosníků máte na výběr mezi houpačkovými spojkami kulatými, houpačkovými spojkami čtyřhrannými nebo tzv. smart houpačkovými spojkami.


Naše houpačkové nebo rohové spojky jsou vhodné pro volně stojící houpačkové konstrukce i pro doplňkové houpačky k dětským hřištím a dětským prolézačkám. Pokud si chcete pro své dítě sami postavit velkou houpačku, můžete si kromě houpačkové spojky objednat u Wickey i vhodné sloupky a zemní ukotvení.

Stěnová spojka pro dřevěné houpačky

Hledáte způsob, jak postavit houpačku v malé zahradě a chcete kvůli úspoře místa namontovat dřevěnou houpačkovou konstrukci na zeď? U Wickey najdete optimální stěnové spojky vyrobené z práškově lakovaného kovu, vhodné pro čtyřhranné nebo kulaté příčné nosníky. Čtyřhranná stěnová spojka je určena pro dřevěné čtyřhrany a kulatá stěnová spojka pro kulatinu.


Kromě houpačkových spojek si v našem e-shopu vyberte i vhodné příslušenství pro dětské houpačky. U Wickey najdete velký výběr barevných houpaček pro miminka, originálních houpaček z pneumatik a houpaček hnízd, na které se vejde i několik dětí. Nebo svou houpačkovou konstrukci doplňte o sadu cvičebních kruhů či žebřík. Alternativou ke klasické dřevěné houpačce je lanovka. Lanovka opatřená talířovou houpačkou promění vaši zahradu ve skutečné dobrodružné hřiště.

Snadná instalace – bezpečné dovádění

Všechny houpačkové spojky od Wickey jsou předvrtány, takže se dá snadno určit správné umístění otvorů a jejich velikost ve dřevě. Příčníky a sloupky jsou pro stavbu dřevěné houpačkové konstrukce optimálně připraveny. Hned jak ji postavíte, může propuknout zábava! Houpačkové spojky, extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou vyrobené z práškově lakovaného kovu a spojují dřevěné trámky bezpečně a robustně.


Touží snad vaše děti po ještě větší houpací zábavě? Co byste tedy řekli pružinové houpačce? V e-shopu Wickey najdete roztomilé pružinové houpačky v podobě zvířátek v různých barvách.