Wickey
Wickey logo

Továrna na hrací věže

Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč


Veřejné dětské hřiště

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Hrací věže a prolézačky pro veřejná dětská hřiště

Rodiny s dětmi velmi oceňují veřejná dětská hřiště, protože se tu děti mohou dosyta vydovádět a ještě si najít nové kamarády. Nezáleží na tom, zda stojí v kempu, ve školce, nebo prostě v parku: všude tam, kde se nacházejí veřejné herní prvky, se rodiny s malými dětmi cítí zkrátka skvěle. Herní prvky, určené pro veřejné používání, mají certifikaci v souladu s evropskou normou EN 1176. Wickey nabízí velký výběr certifikovaných hracích věží a stabilní houpačkovou konstrukci pro veřejná hřiště. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a odolají i vandalům či pořádně velkému náporu dětí.

V e-shopu Wickey naleznete profesionální herní prvky k Vašemu zařízení. Lezecká věž od Wickey se skluzavkou a houpačkou je vyrobena z masivního dřeva a nabízí propracovaný design a na takto kvalitní výrobek i velmi dobrou cenu. Zvyšte ještě atraktivitu svého hotelu nebo restaurace tím, že je obohatíte o veřejnou houpačku nebo hrací věž se skluzavkou. Hřiště dává rodičům možnost v klidu si odpočinout, zatímco si jejich ratolesti zlepšují své dovednosti při lezení, hrani, houpání a ještě navíc nacházejí nové kamarády.

Hrací věže Wickey GIANT

Naše řada hracích věží GIANT byla navržena speciálně pro potřeby veřejných dětských hřišť. Naše herní prvky jsou 100% modulární pro individuální sestavení Vašich hřišť. Pevné dřevěné sloupky zaručují bezpečnou zábavu i pro velké skupiny dětí. Neublíží jim sníh, déšť ani slunce – lezecké věže GIANT odolají všem povětrnostním podmínkám. Díky svému unikátnímu designu nadchnou hrací věže GIANT od Wickey nejen děti, ale i rodiče.

Vyberte si tu správnou hrací věž pro svou restauraci, hotel nebo jiné veřejné místo: například zkosený domeček na sloupech GIANT Villa je ideální pro mateřské a základní školy, protože na jeho podestu vysokou 100 cm dokážou hbitě vylézt i mladší děti. Je libo univerzální hrací věž pro školy nebo velký kemp? Optimální volbou je odolné dětské hřiště GIANT Kingdom. S několika věžemi, visutými můstky a pískovišti nabízí dostatek prostoru ke hraní i pro velké skupiny dětí a je ideální pro pravidelné používání. U Wickey najdete individuální hrací věže pro veřejné používání se skluzavkami a integrovaným pískovištěm. Řada hracích věží GIANT nabízí prověřenou kvalitu a bezpečnost v souladu s evropskou normou EN 1176.

Téměř všechny hrací věže GIANT lze zakoupit s houpačkovou konstrukcí, nebo bez ní. Zatímco modely G-Force s houpačkou nabízejí navíc létání povětřím, jsou základní modely prostorově úspornější. Doplňte si svou prolézačku řady GIANT houpačkovým modulem G-Force a naším certifikovaným příslušenstvím, jako je například skluzavka nebo hasičská tyč, a Vaše hřiště bude mít rázem vše, po čem dětské srdce prahne.

Houpačkové příslušenství pro veřejná dětská hřiště

Houpání je skvělá zábava pro každé dítě! S rozmanitými houpačkovými sedátky od Wickey si na veřejném hřišti užijí všechny děti spoustu zábavy a dobrodružství. Nainstalujte si naši houpačku pro miminka, navrženou speciálně pro veřejné používání a certifikovanou v souladu s EU normou EN 1176, nebo naši robustní hnízdovou houpačku, na níž se může společně houpat několik dětí najednou. Samozřejmě najdete v e-shopu Wickey také oblíbené modely, jako je houpačkové sedátko v designu Longi. Jakmile najdete mezi houpačkami svého favorita, budete potřebovat příslušné háky pro zavěšení. E-shop Wickey nabízí široký sortiment houpačkových háků pro bezpečné uchycení a skvělé příslušenství k houpačkám!

Certifikované příslušenství k hracím věžím pro veřejné prostory

V e-shopu Wickey najdete navíc k certifikovaným houpačkám a skluzavkám žárově pozinkované houpačkové háky pro rychlé a bezpečné upevnění k nosníku. Po ukotvení v zemi našimi extra velkými úhlovými kotvami, certifikovanými podle EU normy EN 1176, bude Vaše herní věž GIANT opravdu bezpečná a stabilní. Svou herní věž můžete navíc ještě vylepšit certifikovaným příslušenstvím, určeným pro veřejné použití: madly, lezeckými kameny, hasičskou tyčí nebo kladkostrojem. Vaše hřiště tak bude pro malé i velké děti ještě atraktivnější.