Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Dnes si objednejte a o Vánocích už si můžete hrát!


Veřejná příslušenství

Nastavit sestupně

Nastavit sestupně

Příslušenství Wickey EN 1176

Kromě dětských hřišť s certifikací EN 1176 vám Wickey nabízí také vhodné příslušenství dle EN 1176. Jakmile totiž stojí dětské hřiště s odpovídajícím příslušenstvím na veřejných místech, jako jsou mateřská škola, škola, veřejné hřiště nebo kemp, potřebuje vaše herní vybavení včetně veškerého příslušenství certifikát podle normy EN 1176. Certifikát EN 1176 existuje již od roku 1998 a stanoví bezpečnostní požadavky na veřejná dětská hřiště. Díky tomu je zajištěno, že děti mohou na hřišti bezpečně a šťastně prožívat svá dobrodružství. Ve Wickey proto nabízíme k dětským hřištím pro veřejné používání také odpovídající veřejné příslušenství, které potřebujete.

Veřejné houpačkové háky a zemní ukotvení

Chcete na veřejné hřiště umístit houpačku? Pak vám můžeme doporučit vhodný houpačkový hákPremium, který můžete obdržet jak pozinkovaný, tak z nerezové oceli. Wickey má také vhodné houpačkové háky pro houpačky hnízdo, aby se i ty nejmladší děti mohly houpat bezpečně a s opravdovým potěšením. Své skluzavky můžete zajistit zemním ukotvením pro veřejné skluzavky, takže už pořádné zábavě nestojí nic v cestě. Řádění, lezení, šplhání a skákání jsou nebytnou součástí každého dětského hřiště. A aby při svém dovádění všechny děti vždycky měkce přistávaly, doporučujeme pro některé herní prvky měkké gumové rohože.

Další příslušenství pro veřejné užívání

Chtěli byste své dětské hřiště vylepšit dalším skvělým příslušenstvím? Pak se může stát zajímavou atrakcí na vašem dětském hřišti třeba kormidlo Powerwheel, který bude dále podporovat kreativitu dětí. Může se například stát, že děti náhle vyplují na širé moře a v pískovišti budou hledat ukryté poklady. Nechte se tedy inspirovat naším sortimentem příslušenství s certifikací podle EN 1176 a sestavte si své zcela individuální dětské hřiště. Veškeré příslušenství EN 1176 je samozřejmě extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a velmi robustní. Zde v e-shopu najdete ještě další nabídku příslušenství, které si můžete snadno objednat online.

Věnujte prosím pozornost zákonným požadavkům na veřejná hřiště s ohledem na obložení země, minimální vzdálenosti a další předpisy.