Wickey

Wickey logo

Továrna na hrací věže

Halloween – Spooktacular Specials až do 02.11.2020!


Proto Wickey!

Snem firmy Wickey je zaujmout děti a inspirovat je, aby žily svá vlastní dobrodružství. Existuje k tomu snad lepší místo než vlastní domov? Vsadili jsme na rozvoj bezpečných a kreativních dětských hřišť a postelí, abychom fantazii vašich ratolestí poskytli nové, dobrodružné impulsy.

10 let záruky

Ať už se děti se svým hřištěm ocitnou kdekoliv – na slunném ostrově, v legendárním království nebo na skrytých místech v džungli – na všechny naše kvalitní dřevěné díly poskytujeme 10letou záruku, pokud si zároveň zakoupíte i naše kotvy. Na naše úžasné příslušenství nabízíme dvouletou záruku.

Impregnované dřevo – myslíme dopředu!

Naše dřevo, to jsou doslova pilíře, na kterých stojí náš svět fantazie. Proto také klademe ten nejvyšší důraz na špičkovou kvalitu: tlaková impregnace, která chrání dřevo před vlivy okolního prostředí, zaručuje nejen dlouhou životnost produktu, ale chrání před nečasem také všechna dobrodružná království či poklady. Bezpečné dobrodružství pro všechna roční období!

Vyrobeno v Německu

Skutečně kvalitní produkty z trvale udržitelné výroby v Německu – co víc si přát? S našimi produkty vyrážejí dobrodruzi a objevitelé na cestu do říše fantazie a navíc s pocitem naprostého bezpečí! Sázíme na kvalitu: všechny dřevěné prvky, které používáme, jsou zpracovány a vyrobeny v Německu.

Evropský miláček zákazníků!

Nápady vznikají ze snů. Již před dvaceti lety jsme zaznamenali na naši mapu pokladů první dětské hřiště a od té doby jsme zůstali našemu rukopisu věrni. Dětské hřiště nebo houpačka, pro soukromé nebo veřejné účely: miliony spokojených zákazníků z celé Evropy už v našem sortimentu objevili svůj zcela vlastní poklad. Staňte se součástí naší velké rodiny!

Google

Very good and solid product, easy to build yourself and good service provided!

Wickey dosahuje na základě 2241 recenzí na Google 4,4/5

Trustpilot

Vše v pořádku. Komunikace OK, Zboží OK, doporučuji.

Wickey dosahuje na základě 47 recenzí na Trustpilot 4,5/5

Trusted Shops

Fine products and fun to assemble. Order and delivery was smooth

Wickey dosahuje na základě 42 recenzí na Trusted Shops 4,71/5

Pohádkové tematické světy!

Ať už se váš potomek stane pirátem na širém moři, astronautem ve vesmíru nebo se vydá hledat zlato v džungli – Wickey rozvíjí kreativní a herní sny velkých i malých dobrodruhů. Náš sortiment zahrnuje nejen vybavení pro venkovní dětská hřiště, jako jsou hrací věže, houpačky nebo pískoviště – s námi se dá i báječně snít: náš bohatý a rozmanitý sortiment zahrnuje i úžasné dětské postele, které si můžete – stejně jako naše dětská hřiště – vylepšit naším skvělým příslušenstvím.

Témata Islands
Témata Kingdom
Témata Citylife
Témata Explorer
Témata Boutique
Témata Original
Témata PRO

Bezpečné hraní

Aby mohli všichni piráti, objevitelé a superhrdinové bezpečně vyrazit na svou dobrodružnou cestu, vyrábíme a testujeme naše dětská hřiště v Německu. Používáme pouze pečlivě vybrané materiály, jako je například masivní dřevo, a vysoce kvalitní kotvy nebo houpačkové objímky. Kromě kreativního designu věnujeme velkou pozornost také bezpečné konstrukci našich výrobků. Díky tomuto základu je i hodně veselé a divoké hraní zcela bezpečným zážitkem.